Uwaga
Podane na naszych stronach rozmiary przyłączy, rur, wielkości przepływów oraz dane dotyczące odpadów mogą się różnić w poszczególnych krajach. W przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt z naszym lokalnym dystrybutorem w celu uzyskania szczegółowych informacji o produktach oraz ogólnych warunkach zakupu.

Produkty Filtry na rury spustowe > Separator liści art. nr 2000210

Opis:

Separator liści to urządzenie montowane na rurach spustowych służące do oczyszczania spływającej z dachu deszczówki z liści i innych zanieczyszczeń.

Urządzenie oddziela liście oraz większe zanieczyszczenia od wody i następnie usuwa je poza urządzenie. W warunkach zimowych zieloną pokrywę można zamknąć. Urządzenie nadaje się idealnie do większych między innymi do filtrowania wody do oczek wodnych.

Dzięki separatorowi liści rynny i rury nie będą się już nigdy blokowały, gdyż gromadzące się w nich zanieczyszczenia są filtrowane na urządzeniu w sposób ciągły.

Montaż na rurach DN 80 i DN 100, złączki w komplecie. Kompletny zestaw obejmuje niezbędne redukcje.

Przeznaczony do powierzchni dachowych do 70 m².

Zasada działania:

  1. Większe zanieczyszczenia oddzielane są od deszczówki na kratce filtra.

  2. Separator w prosty sposób wyrzuca liście i zanieczyszczenia poza urządzenie.
  3. Oczyszczona deszczówka przepływa następnie w dół rurą spustową.

Dane techniczne:

Produkt jest dostępny w kolorze szarym i brązowym.

Materiał: Polietylen

Połączenie z rurami spustowymi Ø 80 i 100 mm tworzywowymi i metalowymi.

Kratkę filtra można wyjmować.

Odstęp między żeberkami kratki filtra: ok. 5 mm

Ciężar: 0,4 kg

Przykład

Separator liści w kolorze brązowym zamontowany na miedzianej rurze spustowej. Tutaj separator jest zamontowany bezpośrednio na rurze spustowej z redukcją.

Przykład

Separator liści w kolorze szarym zamontowany na tytan-cynkowej rurze spustowej. Urządzenie zamontowano bezpośrednio na rurze spustowej z redukcją.